Best Menners zondag 03-07-2022 DK Dressuur en Vaardigheid

We zijn te Gast bij de Beemster Ruiters.

Er is niet zoveel parkeer ruimte dus graag netjes aansluitend parkeren.

Na elke rubriek van de dressuur is er prijsuitreiking.

Graag Vooraf betalen en een start nr mee nemen en na af loop weer terug brengen.



De Vaardigheid is Zondag Vanaf 8:00 vrij voorverkennen















Lijst gemaakt op: 02-07-2022 13:34:48

Best Mennerszondag 03-07-2022 DK Dressuur en Vaardigheid

We zijn teGast bij de Beemster Ruiters.

Er is nietzoveel parkeerruimte dus graag netjes aansluitend parkeren.

Na elkerubriek van de dressuur is er prijsuitreiking.

Bij de vaardigheid wordt gelijk de barrage gereden

Graag Voorafbetalen en een start nr. mee nemen en na af loop weer terugbrengen.

De Vaardigheid is Zondag Vanaf 8:00 vrij voorverkennen


Vaardigheid

Datum: 03-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury: Groot, W.J. De
Jury: Roon, A.T.J. v.
Jury: Voormolen, N.W.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.Vereniging
1--09:00        
2--09:0479Barry StoopPokerfaceL1-po153/128 Bucephalus
3--09:0816Farah van BuurenNera van WarringshofL1-po153/128 Westland
4--09:1217Marie louise BijnenKybur v.d. LeuvertLs-po135/110 Blijde Rijders
5--09:168Karlijn ConijnDjangoL1-po153/128 Beemster Ruiters
6--09:2010Kees KroonElcon His MajestyL1-po153/128 Bucephalus
7--09:2443Jan BijemanKasperM1-pa153/128 Voornruiters
8--09:2850Ellen WijdenesWrentnall Red FoxL1-po153/128 Noorderkoggenruiters
9--09:3211Wendy Van der SpekHarveyLs-po153/128 Hubertus-lisse
09:36 pauze Parcoers verkennen (30 min.)      
10--10:0651Truus Kloppenburg - ArendsLeoL1-po153/128 Bucephalus
11--10:1078Joop Van der PollGiovanniL1-po153/128 Hubertus-lisse
12--10:1455Manon Van EchtenKamiZ1-po142/122 Hubertus-lisse
13--10:1814Kim Van DijkLibertyLs-po153/128 Wironruiters
14--10:2215Beau van der SteenJames BondLs-po153/128 Commandeurs
15--10:2618Nienke van der BurghIncredibles JobL1-po153/128 Blijde Rijders
16--10:3019Lotte van EschBenthofs FemkeL1-po153/128 Voornruiters
17--10:3485Jeanine BenschopNickZ1-po148/128 Rijnruiters
10:38 pauze Parcoers verkennen (15 min.)      
18--10:5320Helen De Hoog - RozendaalEmrysL1-po153/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude
19--10:5745Gerard SchenkVitoM1-pa153/128 Beemster Ruiters
20--11:0183Irene KnelangePietjeZZ1-po148/128 Hubertus-lisse
21--11:0547Marco DelfgouZanzibarM1-pa153/128 Voornruiters
22--11:09        
23--11:133Mariska Van Eijsden - MensDreamerL1-pa153/128 Hillegom
24--11:17249Purdy Van der SalmKing LionheartL1-po153/128 Blesruiters
25--11:21232Marleen Bergamin - BakkerGelbrich-MartsjeL1-pa153/128 Texelse MV. tussen Wad en Duin
26--11:2573Rene MarkerinkFabioZ1-pa148/128 Bucephalus
11:29 pauze Parcoers verkennen (45 min.)      
27--12:1446Jan BijemanIareskaM1-pa153/128 Voornruiters
28--12:181Bea Griffioen - BenschopKyana G.L1-pa153/128 Rijnruiters
29--12:2227Melissa LangezaalAnnalies Fan RosierstalL1-pa153/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude
30--12:2692Nienke van der BurghSurpriseM1-po153/128 Blijde Rijders
31--12:3074Margriet van der GootBlack Surprise, SnowflakeL2-po158/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude
32--12:3475Hans ImanseImanse Trailers Olivier, Imanse Trailers RiekoL2-po158/128 Hubertus-lisse
33--12:3877Brenda AndewegRocky Balboa Van Het Oetenhok, Annie van het OetenhokL2-po158/128 Rhoon En Omstreken
34--12:4282Sanne SengersMSS Once In A Lifetime CatootjeZZs-po130/110 Blijde Rijders
35--12:4690Sabine Van der BellenNelson Van LisanZs-po130/110 Stad En Lande Ruiters
36--12:5062Kelly Speelman - SturrusHerecoZZ1-pa148/128 Sasruiters
12:54 pauze Parcoers verkennen (20 min.)      
37--13:146Kim van WijkElkupke-HL1-pa153/128 Rijnruiters
38--13:187Ekelien Van 't HoogYolo uit d'n DuylL1-pa153/128 Giessenruiters
39--13:22        
40--13:2664Bianca BaljetEleganceM1-pa153/128 Killesteynruiters
41--13:3066Richard Van DommelenBoszicht's ReinL1-po153/128 Voornruiters
42--13:3465Roos KalshovenNelson v.d. KikkertZs-po120/100 Lekruiters
43--13:389Ellen WijdenesPolhaar Golden GemmaL1-po153/128 Noorderkoggenruiters
44--13:4276Sabine Van der BellenSpotted Shyba, Vaderhoeve's FemurL2-po158/128 Stad En Lande Ruiters
45--13:4681Henny VerspeekLirasM1-po153/128 Hubertus-lisse
46--13:5080Sanne SengersMSS Blueberrys QuicksilverL1-po153/128 Blijde Rijders
47--13:5484Carine Van der Drift - VosHenkieZZ1-po148/128 Noorderkoggenruiters
48--13:5833Jacky Scheer - LeytingLisaM1-po153/128 Lekruiters
49--14:0221Martijn BeijerGeorgeL1-pa153/128 Zaanse Ruiters
50--14:0631Emiel BraaksmaFloorL1-pa153/128 Bucephalus
51--14:1030Joan Van RijnVoswijck's MickeyM1-po153/128 Rijnruiters
52--14:14178Pieter KarelseFlynnZ1-pa148/128 Zeeuwsche Menvereniging
53--14:1867Mirjam Vinke - DeenEversZ1-pa148/128 Duinridders
54--14:2232Elise BorgstijnNijebertís LiewinaL1-po153/128 Voornruiters
14:26 pauze Parcoers verkennen (20 min.)      
55--14:4668Danielle Hoogstraten - van der VlisHoogstraten Service Itís a LadyZZ1-pa148/128 Bucephalus
56--14:5029Pauline van SoestMainioL1-po153/128 Beemster Ruiters
57--14:5470Mariska Van Eijsden - MensKingM1-pa153/128 Hillegom
58--14:5887Wim Van BruggenKompas EsmeeZ1-po148/128 Hubertus-lisse
59--15:0269Melissa LangezaalTabeZ1-pa148/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude
60--15:0634Richtsje SamploniusBingoL1-po153/128 Menschool Soest
61--15:1071Jaap Van der HorstZorroZZ1-pa148/128 Rijnruiters
62--15:1436Ilse HoogendoornSnuitjeL1-po153/128 Bosgouwruiters
63--15:1893Sabine Van der BellenVaderhoeve's FemurMs-po135/110 Stad En Lande Ruiters
64--15:2235Lonneke de KruifSpikkelLs-po135/110 Menschool Soest
65--15:26252Ciska van der Putten - KoomenDeedee van stal DenciZ1-po148/128 Bucephalus
66--15:30224Esmee KramerLensvikL1-po153/128 Berkenruiters
67--15:3422Cindy BenschopLibertyM1-pa153/128 Rijnruiters
15:38 pauze Parcoers verkennen (35 min.)      
68--16:1323Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeL1-pa153/128 Rijnruiters
69--16:1791Wim Van BruggenWaterland's Iggi, Kompas EsmeeM2-po153/128 Hubertus-lisse
70--16:21125Robin Van der WeidenIsadoraM1-pa165/140 Stad En Lande Ruiters
71--16:2588Henny VerspeekGabriellaZ1-po148/128 Hubertus-lisse
72--16:2925Ekelien Van 't HoogUniek Esmee uit d'n DuylZ1-pa148/128 Giessenruiters
73--16:3338Kimberley LangezaalOmega Casanova Lights the Sky, BlitzL2-po158/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude
74--16:37245Amy TewisSjef, NickL2-po158/128 Voornruiters
16:41 pauze Parcoers verkennen (35 min.)      
75--17:1624Jaap Van der HorstKapitein-HM1-pa153/128 Rijnruiters
76--17:2041Peter Van der HamFrits, Duffelt's ZZ-topM2-po153/128 Westland
77--17:2442Isabelle LangezaalVerona, ZorahL2-po158/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude
78--17:2837Manon Van EchtenOmega Casanova Lights the Sky, Big MacL2-po158/128 Hubertus-lisse
79--17:3256Raymon LeliveldFredrik, DonM2-po153/128 Voornruiters
80--17:3657Daphne ImanseImanse Trailers Rieko, Imanse Trailers OlivierM2-po153/128 Hubertus-lisse
81--17:4058Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekM2-po153/128 Blesruiters



Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)