Best Menners zondag 03-07-2022 DK Dressuur en Vaardigheid

We zijn te Gast bij de Beemster Ruiters.

Er is niet zoveel parkeer ruimte dus graag netjes aansluitend parkeren.

Na elke rubriek van de dressuur is er prijsuitreiking.

Graag Vooraf betalen en een start nr mee nemen en na af loop weer terug brengen.



De Vaardigheid is Zondag Vanaf 8:00 vrij voorverkennen















Lijst gemaakt op: 02-07-2022 13:34:23

Best Mennerszondag 03-07-2022 DK Dressuur en Vaardigheid

We zijn teGast bij de Beemster Ruiters.

Er is nietzoveel parkeerruimte dus graag netjes aansluitend parkeren.

Na elkerubriek van de dressuur is er prijsuitreiking.

Bij de vaardigheid wordt gelijk de barrage gereden

Graag Voorafbetalen en een start nr. mee nemen en na af loop weer terugbrengen.

De Vaardigheid is Zondag Vanaf 8:00 vrij voorverkennen


1/2 Pony L/M /1 Paard L_Middag

Ring 1
Datum: 03-07-2022
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Munnik - Tilstra, S.A. Van der
Jury bij H: Ammerlaan, C.T.H.M.

klasse L Cat. A proef 75, klasse L Cat. B proef 75, klasse B Cat. C proef 73, klasse L Cat. C proef 75, klasse M Cat. C proef 79

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.Vereniging
1--13:0033Jacky Scheer - LeytingLisaL1-po 75Lekruiters
2--13:1030Joan Van RijnVoswijck's MickeyL1-po 75Rijnruiters
3--13:2032Elise BorgstijnNijebertís LiewinaL1-po 75Voornruiters
4--13:3034Richtsje SamploniusBingoL1-po 75Menschool Soest
5--13:4036Ilse HoogendoornSnuitjeL1-po 75Bosgouwruiters
6--13:5035Lonneke de KruifSpikkelL1-po 75Menschool Soest
7--14:00220Esmee KramerLensvikL1-po 75Berkenruiters
8--14:1029Pauline van SoestMainioL1-po 75Beemster Ruiters
14:20 pauze (20 min.)      
9--14:4022Cindy BenschopLibertyL1-pa 75Rijnruiters
10--14:5023Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeL1-pa 75Rijnruiters
11--15:0025Ekelien Van 't HoogUniek Esmee uit d'n DuylL1-pa 75Giessenruiters
12--15:1026Pieter VersteegeGriffierL1-pa 75Hillegom
13--15:20225Edwin Van ZuilenBoeff JCL1-pa 75Bosgouwruiters
14--15:3021Robin Van der WeidenIsadoraL1-pa 75Stad En Lande Ruiters
15--15:4038Kimberley LangezaalOmega Casanova Lights the Sky, BlitzB2-po 73Haarlemmermeer-Spaarnwoude
16--15:50231Amy TewisSjef, NickB2-po 73Voornruiters
17--16:0024Jaap Van der HorstKapitein-HL1-pa 75Rijnruiters
18--16:1039Jelle Lelivelddave, SamL2-po 75Voornruiters
19--16:2040Ciska van der Putten - KoomenDeedee van stal Denci, Ebony v. Stal DenciL2-po 75Bucephalus
20--16:3041Peter Van der HamFrits, Duffelt's ZZ-topL2-po 75Westland
21--16:4042Isabelle LangezaalVerona, ZorahL2-po 75Haarlemmermeer-Spaarnwoude
22--16:5056Raymon LeliveldFredrik, DonM2-po 79Voornruiters
23--17:0057Daphne ImanseImanse Trailers Rieko, Imanse Trailers OlivierM2-po 79Hubertus-lisse
24--17:1058Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekM2-po 79Blesruiters



Best Mennerszondag 03-07-2022 DK Dressuur en Vaardigheid

We zijn teGast bij de Beemster Ruiters.

Er is nietzoveel parkeerruimte dus graag netjes aansluitend parkeren.

Na elkerubriek van de dressuur is er prijsuitreiking.

Bij de vaardigheid wordt gelijk de barrage gereden

Graag Voorafbetalen en een start nr. mee nemen en na af loop weer terugbrengen.

De Vaardigheid is Zondag Vanaf 8:00 vrij voorverkennen


1/2 Pony L/M /1 Paard L_Middag

Ring 2
Datum: 03-07-2022
Aanvang: 13:20

Jury bij C: Liesker, T.
Jury bij H: Bast - Nieuwenburg, G.B.M.

klasse L Cat. A proef 76, klasse L Cat. B proef 76, klasse B Cat. C proef 74, klasse L Cat. C proef 76, klasse M Cat. C proef 80

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.Vereniging
1--13:2033Jacky Scheer - LeytingLisaL1-po 76Lekruiters
2--13:3030Joan Van RijnVoswijck's MickeyL1-po 76Rijnruiters
3--13:4032Elise BorgstijnNijebertís LiewinaL1-po 76Voornruiters
4--13:5034Richtsje SamploniusBingoL1-po 76Menschool Soest
5--14:0036Ilse HoogendoornSnuitjeL1-po 76Bosgouwruiters
6--14:1035Lonneke de KruifSpikkelL1-po 76Menschool Soest
7--14:20221Esmee KramerLensvikL1-po 76Berkenruiters
8--14:3029Pauline van SoestMainioL1-po 76Beemster Ruiters
14:40 pauze (20 min.)      
9--15:0022Cindy BenschopLibertyL1-pa 76Rijnruiters
10--15:1023Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeL1-pa 76Rijnruiters
11--15:2025Ekelien Van 't HoogUniek Esmee uit d'n DuylL1-pa 76Giessenruiters
12--15:3026Pieter VersteegeGriffierL1-pa 76Hillegom
13--15:40226Edwin Van ZuilenBoeff JCL1-pa 76Bosgouwruiters
14--15:50119Robin Van der WeidenIsadoraL1-pa 76Stad En Lande Ruiters
15--16:0038Kimberley LangezaalOmega Casanova Lights the Sky, BlitzB2-po 74Haarlemmermeer-Spaarnwoude
16--16:10228Amy TewisSjef, NickB2-po 74Voornruiters
17--16:2024Jaap Van der HorstKapitein-HL1-pa 76Rijnruiters
18--16:3039Jelle Lelivelddave, SamL2-po 76Voornruiters
19--16:4040Ciska van der Putten - KoomenDeedee van stal Denci, Ebony v. Stal DenciL2-po 76Bucephalus
20--16:5041Peter Van der HamFrits, Duffelt's ZZ-topL2-po 76Westland
21--17:0042Isabelle LangezaalVerona, ZorahL2-po 76Haarlemmermeer-Spaarnwoude
22--17:1056Raymon LeliveldFredrik, DonM2-po 80Voornruiters
23--17:2057Daphne ImanseImanse Trailers Rieko, Imanse Trailers OlivierM2-po 80Hubertus-lisse
24--17:3058Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekM2-po 80Blesruiters



Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)